Tip 2 Aşırı Gerilim Koruma Cihazı 3 Faz 220V 385V 40kA 80kA Elektrik Panosu İçin
Ürün Özetleri
Bu madde hakkında.1. [385V AC Yüksek Kapasiteli Aşırı Koruma]Standart AC elektrik sistemlerinde güç artışlarına ve yıldırımdan kaynaklanan aşırı voltajlara karşı güvenilir koruma sağlar.Bağlantılı ekipmanları korumak için 385V AC çalışma voltajı ve 80 kA boşaltma kapasitesi2.[4P(3+NPE) Tam Üç Fazlı ...
Ürün Özel Nitelikleri
Tip 2 aşırı gerilim koruyucu 3 faz 220V
,Elektrik panosu için SPD 385V
,T2 aşırı gerilim koruma cihazı 40kA
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Ürün Tanımı
1. [385V AC Yüksek Kapasiteli Aşırı Koruma]Standart AC elektrik sistemlerinde güç artışlarına ve yıldırımdan kaynaklanan aşırı voltajlara karşı güvenilir koruma sağlar.Bağlantılı ekipmanları korumak için 385V AC çalışma voltajı ve 80 kA boşaltma kapasitesi
2.[4P(3+NPE) Tam Üç Fazlı Güvenlik için Yapılandırma]3P + N tasarımı, üç fazlı bir sistemde hem canlı hem de nötr iletkenler için bağımsız koruma sağlar.Bu kapsamlı kapsama TT ve TN-S gibi ortak güç kaynağı sistemlerinde güvenlik için gereklidir., üç kutuplu cihazlara kıyasla daha iyi koruma sağlar
3[Automatik Güvenlik Bağlantısı Kapatılıyor]Dahili bağlantı kesici, cihazın arıza durumunda, görsel bir gösterge ile devreden çıkarılır (beyaz = normal, kırmızı = hatalı)
4[Kolay DIN ray montajı]Kompakt tasarım, elektrik panellerindeki standart 35 mm DIN raylarına hızlı bir şekilde yüklenir
5. [AC Güç Sistemleri için çok yönlü]Çok çeşitli AC elektrik ortamlarında artış koruması için idealdir. Bina dağıtım panellerinde, sunucu / telekom odalarında, asansör kontrollerinde, HVAC sistemlerinde,ve konut elektrik dolapları bağlı ekipmanları korumak için.
| Ürün özellikleri |
| ● Modül, fişlenebilir ve titreşim karşıtı olarak tasarlanmıştır. |
| ● Ultra düşük sıcaklıkta serbest bırakma mekanizması. |
| ● LPZ 0B-1 ve sonraki yıldırım koruma bölgelerinde kurulum için uygundur, üç fazlı güç kaynağı sistemleri için yıldırım koruma cihazları olarak kullanılır. |

| Ürün Özellikleri | |
| Standarta uygun | GB/T 18802.11-2020 |
| SPD Tipi | T2 |
| SPD Modelleri | LPM 80-385/3+NPE |
| Elektriksel parametreler | |
| Nominel çalışma voltajı (Un) | 220Vac (50 Hz) |
| Maksimum sürekli çalışma voltajı (Uc) | 385Vac (50 Hz) |
| Adli boşaltma akımı (8/20 μs) | 40kA (8/20 μs) |
| Maksimum boşaltma akımı (Imax) | 80kA (8/20 μs) |
| Voltaj koruma seviyeleri (In@Up) |
L-N:≤2.2KV N-PE:≤1.5KV |
| Yanıt süresi (tA) |
L-N: ≤25ns |
| Koruma modları | L1, L2, L3-N, N-E |
| Mekanik parametreler | |
| Kurulum yöntemi | DIN 35 mm ray |
| Vuruş tork | 5 Nm |
| Kırma uzunluğu | 12 mm |
| Kablolama kesit alanı | 2.5 mm2 32 mm2 |
| Ürün boyutları | 90 mm × 72 mm × 75 mm |
| Kabuk malzemesi ve alev gerileme derecesi | Mineral naylon PA6, V0 |
| Alarm sistemi | |
| Bozulma göstergesi |
Yeşil pencere: Tamam. Kırmızı pencere: Başarısız |
| Uzak bağlantı tipi | Normalde kapalı/normalde açık anahtarlama bağlantısı |
| Uzaktan bağlantı değiştirme kapasitesi | 125Vac/1A,125Vdc/0.2A |
| Uzaktan bağlantılar için en fazla kablolama kapasitesi | 2.5mm2 |
| Çalışma ortamı | |
| Kurulum | İçeride |
| Kabuk koruma seviyesi |
IP20
|
| Sıcaklık aralığı |
-40°C... +80°C.
|
| Nem aralığı |
Nitelikli nem ≤ 95% (maksimum 40 °C)
|
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.