Tüm Ev Aşınma Koruyucusu 3 Faz 220V 30kA 65kA Ofis Binanı Gücü
Ürün Özetleri
Bu 3 fazlı aşırı gerilim koruma cihazı (SPD, Tip T2), LPZ 0B+ ve sonraki yıldırımdan korunma bölgelerine kurulum için tasarlanmıştır ve üç fazlı güç kaynağı sistemleri için güvenilir aşırı gerilim koruması sağlar. Takılabilir modüllere, dahili termal ayırmaya ve hem ticari hem de konut uygulamaları ...
Ürün Özel Nitelikleri
3 fazlı evin tümünü koruyan bir dalgalanma koruyucusu
,220V T2 SPD artış koruyucusu
,65kA ofis binası dalgalanma koruyucusu
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Ürün Tanımı
| Ürün özellikleri |
| ● Modül takılabilir ve titreşim önleyici olarak tasarlanmıştır. |
| ● Dahili ultra düşük sıcaklık serbest bırakma mekanizması. |
| ● LPZ 0B-1 ve sonraki yıldırımdan korunma bölgelerine kurulum için uygundur, üç fazlı güç kaynağı sistemleri için yıldırımdan korunma cihazları olarak kullanılır. |

| Ürün Özellikleri | |
| Standartlara Uygunluk | GB/T 18802.11-2020 |
| SPD Tipi | T2 |
| SPD Modelleri | LPM 65-385/3+NPE |
| Elektriksel Parametreler | |
| Nominal çalışma gerilimi (Un) | 220 Vac (50 Hz) |
| Maksimum sürekli çalışma gerilimi (Uc) | L-N: 385 Vac (50 Hz); N-PE: 255 Vac (50 Hz) |
| Nominal deşarj akımı (8/20 μs)In | 30 kA (8/20 μs) |
| Maksimum deşarj akımı (Imax) | 65 kA (8/20 μs) |
| Gerilim koruma seviyeleri (In@Up) |
L-N: ≤2.0 kV; N-PE: ≤1.5 kV |
| Tepki süresi (tA) |
L-N: ≤25 ns; N-PE: ≤100 ns |
| Koruma modları | L1, L2, L3-N, N-E |
| Mekanik Parametreler | |
| Kurulum yöntemi | DIN 35 mm ray |
| Vida torku | 5 Nm |
| Sıyırma uzunluğu | 12 mm |
| Kablo kesit alanı | 2.5 mm²–32 mm² |
| Ürün boyutları | 90 mm × 72 mm × 75 mm |
| Gövde malzemesi ve alev geciktirici sınıfı | Mineral naylon PA6, V0 |
| Alarm sistemi | |
| Bozulma göstergesi |
Yeşil pencere: TAMAM. Kırmızı pencere: ARIZA |
| Uzaktan kontak tipi | Normalde kapalı/Normalde açık anahtarlama kontağı |
| Uzaktan kontak anahtarlama kapasitesi | 125Vac/1A,125Vdc/0.2A |
| Uzaktan kontaklar için maksimum kablo kapasitesi | 2.5mm² |
| Çalışma ortamı | |
| Kurulum | İç mekan |
| Gövde koruma seviyesi |
IP20
|
| Sıcaklık aralığı |
-40℃…+80℃
|
| Nem aralığı |
Bağıl nem ≤ %95 (maks. 40 ℃)
|
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.