Elektrikli SPD T2 AC SPD 3 Faz 220V 385V 30kA 65kA Ev kullanımı için
Ürün Özetleri
Bu madde hakkında.1En iyi koruma:Elektrik sistemlerini ve yük cihazlarını yıldırım çarpmalarının ve ani voltaj artışlarının zararlı etkilerinden korumak için tasarlanmıştır. 2Yüksek performans:Üstün iletkenlik ve hassasiyet için bakır bileşenlerle donatılmış.Yıldırım çarpması sırasında basıncı ...
Ürün Özel Nitelikleri
Ev kullanımı için T2 SPD
,3 fazlı 220V SPD
,385V 30kA aşırı artış koruyucusu
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Ürün Tanımı
1En iyi koruma:Elektrik sistemlerini ve yük cihazlarını yıldırım çarpmalarının ve ani voltaj artışlarının zararlı etkilerinden korumak için tasarlanmıştır.
| Ürün özellikleri |
| ● Modül, fişlenebilir ve titreşim karşıtı olarak tasarlanmıştır. |
| ● Ultra düşük sıcaklıkta serbest bırakma mekanizması. |
| ● LPZ 0B-1 ve sonraki yıldırım koruma bölgelerinde kurulum için uygundur, üç fazlı güç kaynağı sistemleri için yıldırım koruma cihazları olarak kullanılır. |

| Ürün Özellikleri | |
| Standarta uygun | GB/T 18802.11-2020 |
| SPD Tipi | T2 |
| SPD Modelleri | LPM 65-385/4 |
| Elektriksel parametreler | |
| Nominel çalışma voltajı (Un) | 220 VAC (50 Hz) |
| Maksimum sürekli çalışma voltajı (Uc) |
385Vac ((50Hz)
|
| Adli boşaltma akımı (8/20 μs) | 30 kA (8/20 μs) |
| Maksimum boşaltma akımı (Imax) | 65 kA (8/20 μs) |
| Voltaj koruma seviyeleri (In@Up) |
≤2.0 kV |
| Yanıt süresi (tA) |
≤25 ns |
| Koruma modları | L1, L2, L3, N-E |
| Mekanik parametreler | |
| Kurulum yöntemi | DIN 35 mm ray |
| Vuruş tork | 5 Nm |
| Kırma uzunluğu | 12 mm |
| Kablolama kesit alanı | 2.5 mm2 32 mm2 |
| Ürün boyutları | 90 mm × 72 mm × 75 mm |
| Kabuk malzemesi ve alev gerileme derecesi | Mineral naylon PA6, V0 |
| Alarm sistemi | |
| Bozulma göstergesi |
Yeşil pencere: Tamam. Kırmızı pencere: Başarısız |
| Uzak bağlantı tipi | Normalde kapalı/normalde açık anahtarlama bağlantısı |
| Uzaktan bağlantı değiştirme kapasitesi | 125Vac/1A,125Vdc/0.2A |
| Uzaktan bağlantılar için en fazla kablolama kapasitesi | 2.5mm2 |
| Çalışma ortamı | |
| Kurulum | İçeride |
| Kabuk koruma seviyesi |
IP20
|
| Sıcaklık aralığı |
-40°C... +80°C.
|
| Nem aralığı |
Nitelikli nem ≤ 95% (maksimum 40 °C)
|
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.