Çok Kanallı Yıldırım Sayacı 9999 Haneli 0.5kA-100kA Akım 2 Kanallı RS485 Haberleşme Arayüzü
Ürün Özetleri
AçıklamaBu sistem, şimşek çarpma sayısını, çarpma süresini, uzaktan sinyalizasyon verilerini, ön kırıcıların durumunu,ve şimşek durdurucusunun işletim durumu.Özellikleri• İki anahtar sinyalinin şimşeği durdurma boşaltma sayısını ve durumunu çevrimiçi olarak göster • Mikro işleme ve dijital depolama, ...
Ürün Özel Nitelikleri
2 kanallı yıldırım sayıcısı
,RS485
,9999 basamaklı yıldırım sayıcısı
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Ürün Tanımı
Açıklama
Bu sistem, şimşek çarpma sayısını, çarpma süresini, uzaktan sinyalizasyon verilerini, ön kırıcıların durumunu,ve şimşek durdurucusunun işletim durumu.
Özellikleri
• İki anahtar sinyalinin şimşeği durdurma boşaltma sayısını ve durumunu çevrimiçi olarak göster
• Mikro işleme ve dijital depolama, doğru veri kaydını, müdahalesiz çalışmayı ve elektrik kesintileri sırasında veri saklamayı sağlar.
• Birleştirilmiş bir RS485 iletişim arayüzü ile donatılmış, artış durdurma verilerinin gerçek zamanlı dış iletimini sağlar.
• Modüler yapı, kolay kurulum ve kullanım için terminal kablolama
Parametreler
| Standart | IEC 62561-6 |
| Ürün modeli | LSC-4S |
| Elektriksel parametreler | |
| Toplama formu | Transformör bobini |
| AC güç kaynağı | 220Vac ((50Hz) |
| En fazla sayı rakamı | 9999 kez |
| En az indüksiyonlu akım sayımı/tc | 0.5kA (8/20us) |
| Maksimum indüksiyonlu akım sayımı/mcw | 100kA (8/20us) |
| İletişim Protokolü ve İletişim | RS-485 (Modbus iletişim protokolü) |
| Periferik anahtar sinyali izleme | 2 Satır |
| Ek özellikler | Elektrik kesintisi hafızası, sıfırlama, yıldırım çarpma zamanı |
| Mekanik parametreler | |
| Kablolama kesit alanı | 0.5mm2~1.5mm2 |
| Kırma uzunluğu | 10 mm |
| Transformör sıvılandırma kapasitesi | φ14mm |
| Spesifikasyonlar ve Boyutlar | 105mmx36mmx66mm |
| Ev malzemesi | Naylon plastik |
| Çalışma ortamı | |
| Kurulum yeri | İçeride |
| Su geçirmezlik derecesi | IP20 |
| Sıcaklık aralığı | -40°C... +80°C |
| Nem aralığı | Nitelik Nemliği ≤ 95% |
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz, müşterilerimizin daha fazla kar elde etmesine yardımcı olmak için "Yüksek Kalite" ve "İyi Hizmet" ve "Hızlı Teslimat" sunmaktır.